Search:
Yeni Medya Festivali | Netflix’te İnteraktif Yeni Yapımlar
medya festivali,yenimedya,yeni medya
6062
post-template-default,single,single-post,postid-6062,single-format-video,edgt-core-1.0,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,hudson-ver-1.5, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,fade_text_scaledown,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
 

Netflix’te İnteraktif Yeni Yapımlar

Webrazzi’den Arden Papuççiyan’ın kaleme aldığı yazıdan:

Bugün başlayan Netflix Labs Day 2019 etkinliğinde konu ile ilgili bir açıklama yapan Netflix, Bandersnatch’in ardından yetişkinlere özel olarak hazırlanan ikinci interaktif yapımı olan You vs. Wild‘ı duyurdu. 10 Nisan tarihinde yayınlanacak olan You vs. Wild, Bear Grylls‘in maceralarını interaktif olarak Netflix izleyicisi ile buluşturacak.

İnteraktif bir macera serisi olarak karşımıza çıkan You vs. Wild, toplamda 8 bölümden oluşuyor. Tıpkı Bandersnatch’te olduğu gibi You vs. Wild serisinde de alınacak olan tüm önemli kararları interaktif olarak seyirciler tarafından alınacak. Paylaşılan bilgilere göre Bear Grylls’in başarılı olup olmaması seyirciler tarafından alınan kararlara bağlı.

Yapımcıları arasında Bear Grylls, Chris Grant, Drew Buckley, Ben Silverman, Howard Owens, Rob Buchta ve Delbert Shoopman’in bulunduğu You vs. Wild’ın yönetmen koltuğunda ise Ben Simms‘in oturduğunu da ekleyelim. Konu ile ilgili bir açıklama da paylaşan Grylls, türünün ilk örneklerinden olan You vs. Wild’ı sunmaktan dolayı gururlu olduğunu dile getirdi.

/vc_column_text]

3 Comments
Share Post

3 Comments

 • Fiona Heath

  Reply

  This is so nice! I love that you could join such a great cause!

  04/22/2015 at 08:45
  • admin

   Reply

   Beautiful way to end a post.

   04/22/2015 at 08:45
 • Gemma Oliver

  Reply

  I love getting to meet people who read my blog, such an amazing feeling.

  04/22/2015 at 08:46

Post a Comment